loader

Gönül insanı Şefikoğlu, Osmangazi’ye aday


Millete hizmet yolunda Ak Parti’den Osmangazi Belediye Başkanlığı için aday adaylığına başvuran Halit Şefikoğlu, Hakka hizmetin ancak halka hizmet ile mümkün olabileceğini söyledi.

Millete hizmet yolunda Ak Parti’den Osmangazi Belediye Başkanlığı için aday adaylığına başvuran Halit Şefikoğlu, Hakka hizmetin ancak halka hizmet ile mümkün olabileceğini söyledi.Başvuru süresi içerisinde aday adaylığı başvuru dosyasını Ak Parti Osmangazi İlçe Başkanlığı’na sunan Halit Şefikoğlu, Türkiye’nin rotasından ayrılmaması için salih niyetlerle gayret göstermeye talip olduğunu söyledi. Üyesi bulunduğu ve Mahalle Başkanlığı’nı yaptığı Ak Parti’nin iktidara geldiğinden bu yana gerçekleştirdiği icraatlarına katkıda bulunmak için yola çıktığını kaydeden Şefikoğlu, “Çağdaş uygarlık seviyesini yakalamış hatta ilerisine geçmiş müreffeh bir Türkiye şüphesiz hepimizin ortak hedefi olmalıdır. Türkiye’mizin 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşacağı inancımız tamdır. ‘Halk için halkla beraber gönül insanı’ parolasını benimseyen biri olarak, ekip ruhuyla çalışmayı, girişken, yeni duruma kolay uyum sağlayabilen, teknolojiyle barışık, yeteneklerimizi mükemmellik ve doğru ahlakla uyum içinde, sürekli eyleme dökerek, biz ve beraber olarak, yönetme ilkesini benimsiyoruz” diye konuştu. HALİT ŞEFİKOĞLU KİMDİR?

Evli ve 2 çocuk babası olan Şefikoğlu, ilk, orta ve lise tahsilini Bursa Osmangazi’de tamamladı. Anadolu Üniversitesi İşletme ve Kamu Yönetimi  Lisans bölümlerinden mezun olan Şefikoğlu’nun iş, spor adamlığı ve STK’lar yaşantısındaki başarısında önemli bir yer tutuyor. 17 yıl futbol geçmişine sahip olup 12 yılda Bursa’daki birçok spor kulüplerinde Antrenörlük, TÜFAD Bursa Şubesi Genel Sekreterlik ve Basın Sözcüsü görevlerinde bulundu.1988-2004 yılları arasında Ağaköy Tarımsal Kalkınma Kooperatif Müdürlüğü, 2004-2007 Çağlayan Köyü Tarımsal Kooperatif Müdürlüğü ve bunun yanında Bursa Büyükşehir Belediyesi Tarım A.Ş ve Burkent A.Ş Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. Bursa bölgesi Tarım Kooperatifleri Birliği kuruluş çalışmalarında bulundu. Şefikoğlu ayrıca, Osmangazi Belediye Spor Kulübü Koordinatörlüğü,  Bursaspor Kulübü Genel Kurul Üyesi olup Bursaspor Kulübü Elektrik A.Ş Yatırım Direktörlüğü yaptı.Siyaset arenasına; 2010 yılında AK Parti Osmangazi Dereçavuş Mahalle Başkanlığı görevi ile başlayan Şefikoğlu, Osmangazi İlçe Tarım Komisyon üyesi ve Ak Parti İl Başkanlığı Tarım Gıda Hayvancılık Komisyon Üyeliği görevlerinde bulundu. AK Parti Siyaset Akademisi 4.Programını başarıyla tamamlayarak Genel Siyaset Sertifikasına sahip olan Şefikoğlu’nun milletvekilliği aday adaylığı bulunup, Mertan Sanayi, Tarım, Makina Proje Danışmanlık şirketinin de sahibidir.Diger haberler

Millete hizmet yolunda Halit ŞEFİKOĞLU
HALKA HİZMET, HAKKA HİZMETTİR..!
GÖNÜL ADAMI HALİT ŞEFİKOĞLU, “OSMANGAZİ İÇİN BENDE VARIM” DEDİ...
Bursa’nın kalbinden gönülleri fethedecek
Osmangazi adayı Şefikoğlu’ndan Mudanya ziyareti
Şefikoğlu saha çalışmalarında
Gönül insanı Şefikoğlu, Osmangazi’ye aday
Recep Altepe ye Tarım AŞ Ödülü
Aşure Dağıtımına katıldık
AK Parti Bursa Millet Vekili Aday Adayı