loader

Bakış Açımız


İnsanoğlu yaradılış gereği her şeyin en güzeline layık görülmüş bir varlıktır. Bunun yanı sıra iyiyi ya da kötüyü yaşayabilmek ve yaşatabilmek için yapılması gerekenleri yapacak irade azme güce yani tüm donanıma sahiptir.

Burada önemli olan soru; Hangi istikamette yürümeye karar verdiğindir. Bu bağlamda “Hakka hizmetin ancak, halka hizmetle” mümkün olabileceğini anlamış biri olarak seçimimizi yapmış ve istikametimizi belirlemiş olduk.

Bu ana hedefimiz doğrultusunda üyesi bulunduğumuz ve mahalle başkanlığını yaptığımız Adalet ve Kalkınma Partisi’nin iktidara geldiğinden bu yana; milletimiz ve memleketimiz adına yaptığı tüm güzel icraatlarına katkıda bulunabilmeyi arzu ediyoruz. Bu sürecin hedefinden sapmadan devam ettiğine bizatihi tanıklık etmek istiyoruz. Kısacası bu geminin… Türkiye’mizin… Bu rotasından ayrılmaması için Salih niyetler ile gayret göstermeye talibiz.

Çağdaş uygarlık seviyesini yakalamış hatta ilerisine geçmiş müreffeh bir Türkiye şüphesiz hepimizin ortak hedefi olmalıdır. Zaten insanımızın mayasında bulunan güzel hasletler sayesinde “Halk için halkla beraber” parolası ile Türkiye’mizin hedefine ulaşacağını inancımız tamdır.

Allah yar ve yardımcımız olsun..